Duch Święty, wprowadzenie - John Bevere i Addison Bevere

John Bevere i Addison Bevere

Compassion
Wypożyczona
Przez trzy lata uczniowie byli z Jezusem, chodzili z Nim i słuchali wszystkiego, co mówił. Pomimo to Jezus powiedział, że lepiej będzie, jeśli odejdzie, aby mógł posłać Ducha Świętego (Ewangelia Jana 16:7, 13-14). Jeśli to było prawdziwe w przypadku uczniów, którzy każdy dzień spędzali z Jezusem, o ileż bardziej my potrzebujemy, aby Duch Święty towarzyszył nam w codziennym życiu?
Niestety, Duch jest często niezrozumiany, a wiele osób nie ma pojęcia o tym, kim jest i jak się przejawia. Duch Święty jest często przedstawiany jako coś „dziwnego”. Biblia jednak wyraźnie stwierdza, że Duch nie jest czymś. On jest kimś - osobą, która obiecała, że nigdy cię nie opuści. W tej interaktywnej książce John Bevere zaprasza cię do osobistego odkrycia najbardziej lekceważonej i niezrozumiałej osoby w Kościele: Ducha Świętego.
Nie przegap niesamowitego wprowadzenia.

JOHN BEVERE i jego żona są założycielami organizacji Messenger International. John to kaznodzieja i jeden z najpopularniejszych autorów. Śmiało i żarliwie przedstawia poselstwo bezkompromisowej prawdy.
Jego pragnieniem jest wspieranie lokalnych kościołów i liderów, niezależnie od położenia, języka czy sytuacji finansowej. Jego materiały zostały już przetłumaczone na ponad 60 języków. Gdy John przebywa w domu, stara się przekonać Lisę do golfa, spędza czas ze swoimi czterema synami, synową i wnukami.