Wzbierająca fala- spojrzenie na prosty kościół -

Wzbierająca fala- spojrzenie na prosty kościół

Jakub
Reportaż

• House2house
  • ISBN 5900238766028
  • Liczba stron 50 min.
  • Oprawa DVD Slim Box Black
  • Format NTSC 16:9
  • Rok wydania 2012
  • Język Polski lektor

Nazywamy to „drugą reformacją”. Kościół... ponownie w rękach zwykłych wierzących. Sposób życia... a nie wydarzenie. W ostatnich latach zarówno chrześcijańscy obserwatorzy, jak również media świeckie dostrzegły dramatyczne przeobrażenia zachodzące w chrześcijaństwie. Wzbierająca fala daje widzowi możliwość spojrzenia na światowego zasięgu fenomen zwany prostym kościołem. Od pokoi gościnnych do kawiarni, od biur do parkingów, pod drzewami Afryki i w podziemiach Chin ten nowy wyraz ciała Chrystusa raptownie rozprzestrzenia się na całym świecie.

Dodatek: Przywództwo do góry nogami Pan Jezus nie był takim liderem jak inni lub nawet jak my. Czego możemy nauczyć się ze sposobu, w jaki On przewodził?