Ostatnie nauczania wideo

Nadchodzące wydarzenie
Niedzielne nabożeństwo

Kościół In Plus w Kuźni Raciborskiej - z korzyścią dla Ciebie

Żyjemy naśladując Jezusa kochając Boga i ludzi, głosząc wszystkim Chrystusa i razem tworząc Kościół

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Wieczór z Duchem Świętym, 15.02.2020
30 - Stycznia - 2020

Czas na Wieczór z Duchem Świętym!

W sobotę 15 lutego odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Spotkań Kościoła, czyli Wieczór z Duchem Świętym, na którym wspólne szukanie Pana będzie dominującą częścią spotkania.

Zapraszamy, 15.02 godz. 18:00. Nie może cię zabraknąć!

Gość specjalny - Arek Krzywodajć
15 - Stycznia - 2020

Już na początku lutego gościć będziemy pastora Kościoła Filadelfia z Wodzisławia Śląskiego - Arka Krzywodajcia.

Serdecznie zapraszamy 2 lutego godz.10.00

Serdecznie zapraszamy 7 lipca godz.11.00

Cytat biblijny

Podnosi nędzarza z prochu, A ubogiego wywyższa ze śmieci, aby posadzić go z książętami, z książętami ludu swego.
Ps 113:7-8

Nasze służby