Zapraszamy na najbliższe nabożeństwo o godz. 10:00

Nadchodzące wydarzenie
Niedzielne nabożeństwo

Kościół In Plus w Kuźni Raciborskiej - z korzyścią dla Ciebie

Żyjemy naśladując Jezusa kochając Boga i ludzi, głosząc wszystkim Chrystusa i razem tworząc Kościół

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Święto Kościoła - Grill na działce Kościoła
03 - Czerwca - 2022

Spotykamy się na naszej działce, oby wspólnie spędzić Święto naszego Kościoła.

W planach grill/ognisko, a więc przynieś to, na co masz ochotę, aby zjeść. Oraz kije, do smażenia na ognisku.

Dodatkowo przynieś koc, krzesło, fotel lub jakąkolwiek wygodną rzecz, na której będziesz siedzieć, lub leżeć.

My zapewniamy herbatę, kawę, doborowe towarzystwo i dobrą zabawę!

Wieczór Uwielbienia, 07.05.2022
27 - Kwietnia - 2022

Już w pierwszą sobotę maja spotkamy się na kolejnym Wieczorze Uwielbienia - to niesamowity czas modlitwy, uwielbienia naszego Pana oraz wzajemnej relacji. Zapraszamy serdecznie!

Cytat biblijny

Mając zupełną pewność, że cokolwiek On obiecał, ma moc i uczynić
Rz 4:21

Nasze służby