Ostatnie nauczania wideo

Nadchodzące wydarzenie
Niedzielne nabożeństwo

Kościół In Plus w Kuźni Raciborskiej - z korzyścią dla Ciebie

Żyjemy naśladując Jezusa kochając Boga i ludzi, głosząc wszystkim Chrystusa i razem tworząc Kościół

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Konferencja O2, czyli Oddani i Odważni (07.12.2019)
31 - Października - 2019

W sobotę 7 grudnia organizowana jest w naszym Kościele konferencja O2, czyli Oddani i Odważni.
Głównym mówcą będzie Krzysztof Zaręba pastor z Społeczności Chrześcijańskiej Północ w W-wie.

Spotkanie kobiet - Gotowa na zmiany, 09.11.2019
09 - Października - 2019

Już teraz zapraszamy Kobiety na spotkanie organizowane przez nich i dla nich pod znaczącym tytułem GOTOWA NA ZMIANY. Chcemy rozmawiać o zmianach w życiu, które doświadczamy i jak sobie z nimi radzić. Główną mówczynią będzie Angelika Krzywodajć, współprowadząca z mężem Kościół Filadelfia w Wodzisławiu.

Podczas spotkania będzie także degustacja wyciskanych soków.

Zaproś swoje koleżanki. Zapraszamy, sobota 9 listopada, godz. 17, sala konferencyjna.

Wieczór Modlitewny, 26.10.2019
09 - Października - 2019

W sobotę 26 października zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Spotkań Kościoła. Tym razem odbędzie się Wieczór Modlitewny, na którym modlitwa o indywidualne potrzeby osób oraz wspólne szukanie Pana będzie dominującą częścią spotkania.

Tak jeszcze nie było.

Zapraszamy, 26.10 godz. 19-sta. Nie może cię zabraknąć!

Cytat biblijny

Gdyż wam dla Chrystusa zostało darowane to, że możecie nie tylko w niego wierzyć, ale i dla niego cierpieć, Staczając ten sam bój, w którym mnie widzieliście i o którym teraz słyszycie, że go staczam
Flp 1: 29-30

Nasze służby