Zapraszamy na najbliższe nabożeństwo o godz. 10:00

Nadchodzące wydarzenie
Niedzielne nabożeństwo

Kościół In Plus w Kuźni Raciborskiej - z korzyścią dla Ciebie

Żyjemy naśladując Jezusa kochając Boga i ludzi, głosząc wszystkim Chrystusa i razem tworząc Kościół

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Ten, który robi różnicę
04 - Września - 2022
Od niedzieli 18 września przez 3 kolejne niedziele zapraszamy na cykl wywiadów pod tytułem "Ten, który robi różnicę". Będą to wywiady z ludźmi, którzy idąc za Bożym głosem doświadczyli przemiany w różnych dziedzinach swojego życia. Będzie ciekawie i inaczej.
Zapraszamy!

Cytat biblijny

I będziecie znienawidzeni przez wszystkich dla imienia mego, lecz i włos z głowy waszej nie zginie. Przez wytrwałość swoją zyskacie dusze wasze
Łk 21:17-19