Nadchodzące wydarzenie

Niedzielne nabożeństwo, 26 sierpnia 2018, godz. 10:00

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania /Mt 22:37-39/ i /Mt 28:19-20/ obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Czytaj całość→

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Czytaj całość→

Piknik na nowym gruncie, 21.07.2018

22 lipca 2018

Chrzest w kościele, 15.07.2018

21 lipca 2018

Święto Kościoła, 15 lat Kościoła In Plus, 17.06.2018

1 lipca 2018

Święto Kościoła, 15 lat Kościoła In Plus, 17.06.2018

20 czerwca 2018

Wyjazd Kościoła, Ustroń 01-03.06.2018

18 czerwca 2018

Cytat Biblijny

Ja pójdę przed tobą i wyrównam drogi, wysadzę spiżowe wrota i rozbiję żelazne zawory Iz 45:2

Nasze służby

Pastor

Urodziłem się w roku, gdy dokonał się podbój księżyca przez człowieka. To, co wydawało się niemożliwe, w tamtym czasie nabrało realnych kształtów. Pojawiła się myśl, że człowiek może wszystko. Każda przeszkoda, która ogranicza człowieka dzisiaj, jutro zostanie przez niego pokonana! Czy rzeczywiście tak jest?

Grupa uwielbienia

Uwielbiamy Boga grając na instrumentach i śpiewając

Grupa dziecięca

Dzieci są darem Pana. Bóg błogosławi nas dając nam dzieci. My z kolei, chcemy błogosławić nasze pociechy. Dlatego specjalnie dla nich prowadzimy w niedzielę szkółkę, gdzie nauczamy je prawd wiary. Pragniemy, aby od najmłodszych lat słyszały kim dla nich jest Jezus. Dzieci są podzielone na grupy wiekowe i dla każdej z nich przygotowujemy ciekawe lekcje biblijne I zabawy.

Poradnictwo rodzinne

Zapraszamy Cię do skorzystania z poradnictwa rodzinnego, którego celem jest: poradnictwo przedmałżeńskie, poradnictwo małżeńskie, pomoc w nawiązywaniu zdrowych relacji, poradnictwo rodzinne, pomoc w relacjach rodzic - dziecko oraz poradnictwo indywidualne.

Służba Pomocy In Plus

"Nie wzbraniaj się czynić dobrze potrzebującemu, jeżeli to leży w Twojej mocy" - Przypowieści Salomona: 3,27.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, wyjścia z trudnej sytuacji lub widzisz kogoś w potrzebie, jeśli sam chcesz pomagać skontaktuj się ze mną: Agnieszka Nienartowicz: 792 73 01 28. Pomagamy ludziom, aby mieli możliwość godnego i szczęśliwego życia.

Grupa młodzieżowa

Jesteśmy grupą młodych ludzi zapalonych do podążania za Jezusem, stawiania kroków wiary, studiujących i uczących się Słowa Bożego, nieustannie chwalących Boga, doświadczających Jego obecności, widzących Jego działanie oraz nieustannie dziękujących za Kościół w którym jesteśmy.