Nadchodzące wydarzenie

Niedzielne nabożeństwo, 28 maja 2017, godz. 10:00

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania /Mt 22:37-39/ i /Mt 28:19-20/ obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Czytaj całość→

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Czytaj całość→

Nabożeństwo 28 maja 2017 nie odbędzie się!

23 maja 2017

Jak co roku odbywać się będzie przegląd piosenki Kowadło, a więc nabożeństwo nie odbędzie się. Zapraszamy do odwiedzenia okolicznych Kościołów.

Święto Kościoła, 17-18.06.2017

19 maja 2017

W dniach 17-18 czerwca świętujemy. To weekend Święta Kościoła. Tak jak w ubiegłych latach praktykowany będzie pod nazwą DZIĘKUJĄC BOGU - DZIĘKUJĄC LUDZIOM. Chcemy podziękować Bogu za Jego działanie, za ten  kościół, a ludziom za wyróżniającą się służbę. Tak więc w sobotę zaczynamy o 17-stej Wieczorem Uwielbienia, a w niedzielę o 10-tej nabożeństwem. To będzie dobry czas z "korzyścią dla ciebie".

Zapraszamy!

Konferencja TeoTest z pastorem Przemkiem Sielatyckim

6 maja 2017

W sobotę 3 czerwca w Domu Kultury, o godz. 16-stej gościć będziemy Przemka Sielatyckiego, pastora Kościoła Chrystus Królem z Krakowa, który poprowadzi konferencję TeoTest dotyczącą dzielenia się z ludźmi Ewangelią. Będzie to czas odnowienia misji każdego z nas, odpowiedzi na pytania dlaczego i jak mam to robić. TeoTest, to narzędzie do głoszenia ewangelii w każdym czasie i miejscu.

Zarezerwuj czas, nie może cię zabraknąć.

Nabożeństwo, 21.05.2017 - Świadome przymierze

23 maja 2017

Nauczanie, 07.05.2017 - Szukając JEGO Królestwa cz.7

9 maja 2017

Cytat Biblijny

Mam zawsze Pana przed sobą, Gdy On jest po prawicy mojej, nie zachwieję się Ps 16:8

Nasze służby

Pastor

Urodziłem się w roku, gdy dokonał się podbój księżyca przez człowieka. To, co wydawało się niemożliwe, w tamtym czasie nabrało realnych kształtów. Pojawiła się myśl, że człowiek może wszystko. Każda przeszkoda, która ogranicza człowieka dzisiaj, jutro zostanie przez niego pokonana! Czy rzeczywiście tak jest?

Grupa uwielbienia

Uwielbiamy Boga grając na instrumentach i śpiewając

Grupa dziecięca

Dzieci są darem Pana. Bóg błogosławi nas dając nam dzieci. My z kolei, chcemy błogosławić nasze pociechy. Dlatego specjalnie dla nich prowadzimy w niedzielę szkółkę, gdzie nauczamy je prawd wiary. Pragniemy, aby od najmłodszych lat słyszały kim dla nich jest Jezus. Dzieci są podzielone na grupy wiekowe i dla każdej z nich przygotowujemy ciekawe lekcje biblijne I zabawy.

Poradnictwo rodzinne

Zapraszamy Cię do skorzystania z poradnictwa rodzinnego, którego celem jest: poradnictwo przedmałżeńskie, poradnictwo małżeńskie, pomoc w nawiązywaniu zdrowych relacji, poradnictwo rodzinne, pomoc w relacjach rodzic - dziecko oraz poradnictwo indywidualne.

Służba Pomocy In Plus

"Nie wzbraniaj się czynić dobrze potrzebującemu, jeżeli to leży w Twojej mocy" - Przypowieści Salomona: 3,27.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, wyjścia z trudnej sytuacji lub widzisz kogoś w potrzebie, jeśli sam chcesz pomagać skontaktuj się ze mną: Agnieszka Nienartowicz: 792 73 01 28. Pomagamy ludziom, aby mieli możliwość godnego i szczęśliwego życia.

Grupa młodzieżowa

Jesteśmy grupą młodych ludzi zapalonych do podążania za Jezusem, stawiania kroków wiary, studiujących i uczących się Słowa Bożego, nieustannie chwalących Boga, doświadczających Jego obecności, widzących Jego działanie oraz nieustannie dziękujących za Kościół w którym jesteśmy.