Nadchodzące wydarzenie

Niedzielne nabożeństwo, 27 stycznia 2019, godz. 10:00

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania /Mt 22:37-39/ i /Mt 28:19-20/ obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Czytaj całość→

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Czytaj całość→

Konferencja dla mężczyzn "Walka"

17 stycznia 2019

W sobotę 9 lutego w Raciborzu odbędzie się konferencja dla mężczyzn pod tytułem WALKA.
Całość konferencji inspirowana jest książką Creiga Groeschela pod tym samym tytułem.
Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie na które powinien pojechać każdy facet.

Niedziela 13.01.2019, gość Wojtek Walaszczyk

13 stycznia 2019

Sylwester 2018

9 stycznia 2019

Czytaj całość →Czytaj całość →
Nabożeństwo, 06.01.2019 - Jaki Kościół budujesz?

8 stycznia 2019

Gość: Pastor Wojtek Walaszczyk

31 grudnia 2018

W drugą niedzielę nowego roku gościć będziemy dobrze nam znanego pastora z zaprzyjaźnionego Kościoła Winnica w Rybniku, Wojtka Walaszczyka.

Zapraszamy 13 stycznia o godzinie 10:00.

Cytat Biblijny

Przeto teraz nie ma żadnego potępienia dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie. Bo zakon Ducha, który daje życie w Chrystusie Jezusie, uwolnił cię od zakonu grzechu i śmierci. Rz 8:1-2

Nasze służby

Pastor

Urodziłem się w roku, gdy dokonał się podbój księżyca przez człowieka. To, co wydawało się niemożliwe, w tamtym czasie nabrało realnych kształtów. Pojawiła się myśl, że człowiek może wszystko. Każda przeszkoda, która ogranicza człowieka dzisiaj, jutro zostanie przez niego pokonana! Czy rzeczywiście tak jest?

Grupa uwielbienia

Uwielbiamy Boga grając na instrumentach i śpiewając

Grupa dziecięca

Dzieci są darem Pana. Bóg błogosławi nas dając nam dzieci. My z kolei, chcemy błogosławić nasze pociechy. Dlatego specjalnie dla nich prowadzimy w niedzielę szkółkę, gdzie nauczamy je prawd wiary. Pragniemy, aby od najmłodszych lat słyszały kim dla nich jest Jezus. Dzieci są podzielone na grupy wiekowe i dla każdej z nich przygotowujemy ciekawe lekcje biblijne I zabawy.

Poradnictwo rodzinne

Zapraszamy Cię do skorzystania z poradnictwa rodzinnego, którego celem jest: poradnictwo przedmałżeńskie, poradnictwo małżeńskie, pomoc w nawiązywaniu zdrowych relacji, poradnictwo rodzinne, pomoc w relacjach rodzic - dziecko oraz poradnictwo indywidualne.

Służba Pomocy In Plus

"Nie wzbraniaj się czynić dobrze potrzebującemu, jeżeli to leży w Twojej mocy" - Przypowieści Salomona: 3,27.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, wyjścia z trudnej sytuacji lub widzisz kogoś w potrzebie, jeśli sam chcesz pomagać skontaktuj się ze mną: Agnieszka Nienartowicz: 792 73 01 28. Pomagamy ludziom, aby mieli możliwość godnego i szczęśliwego życia.

Grupa młodzieżowa

Jesteśmy grupą młodych ludzi zapalonych do podążania za Jezusem, stawiania kroków wiary, studiujących i uczących się Słowa Bożego, nieustannie chwalących Boga, doświadczających Jego obecności, widzących Jego działanie oraz nieustannie dziękujących za Kościół w którym jesteśmy.