Nadchodzące wydarzenie

Spotkanie Kościoła, 30 marca 2017, godz. 19:00

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania /Mt 22:37-39/ i /Mt 28:19-20/ obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Czytaj całość→

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Czytaj całość→

Wyjazd Kościoła do Wisły, 28.04-01.05.2017 r.

9 lutego 2017

Uwaga, w weekend majowy odbędzie się coroczny wyjazd kościoła. W tym roku jedziemy do ośrodka Skalnica w Wiśle. To będzie niesamowity czas budowania relacji, wiary i ... odpoczynku.

Gościem specjalnym będzie pastor Tomasz Kmiecik z Kościoła Shoreline w Częstochowie.

kościoła Shoreline w Częstochowie
Czytaj całość →Czytaj całość →
Konferencja Misyjna "Współpracownikami Bożymi jesteśmy"

26 marca 2017

Wizyta pastora Wojtka Walaszczyka

24 marca 2017

W niedzielę, 2 kwietnia 2017 r. gościć będziemy pastora Wojtka Walaszczyka z Centrum Chrześcijańskiego "Winnica" w Rybniku, który usłuży Nam słowem.

Zapraszamy serdecznie!

Czytaj całość →Czytaj całość →
Nauczanie, 12.03.2017 - Szukając JEGO Królestwa cz.3 - Szukając to, co zagubione

15 marca 2017

Nabożeństwo młodzieżowe, 05.03.2017

13 marca 2017

Cytat Biblijny

Spokojnie się ułożę i zasnę, Bo Ty sam, Panie, sprawiasz, że bezpiecznie mieszkam. Ps 4:9

Nasze służby

Pastor

Urodziłem się w roku, gdy dokonał się podbój księżyca przez człowieka. To, co wydawało się niemożliwe, w tamtym czasie nabrało realnych kształtów. Pojawiła się myśl, że człowiek może wszystko. Każda przeszkoda, która ogranicza człowieka dzisiaj, jutro zostanie przez niego pokonana! Czy rzeczywiście tak jest?

Grupa uwielbienia

Uwielbiamy Boga grając na instrumentach i śpiewając

Grupa dziecięca

Dzieci są darem Pana. Bóg błogosławi nas dając nam dzieci. My z kolei, chcemy błogosławić nasze pociechy. Dlatego specjalnie dla nich prowadzimy w niedzielę szkółkę, gdzie nauczamy je prawd wiary. Pragniemy, aby od najmłodszych lat słyszały kim dla nich jest Jezus. Dzieci są podzielone na grupy wiekowe i dla każdej z nich przygotowujemy ciekawe lekcje biblijne I zabawy.

Poradnictwo rodzinne

Zapraszamy Cię do skorzystania z poradnictwa rodzinnego, którego celem jest: poradnictwo przedmałżeńskie, poradnictwo małżeńskie, pomoc w nawiązywaniu zdrowych relacji, poradnictwo rodzinne, pomoc w relacjach rodzic - dziecko oraz poradnictwo indywidualne.

Służba Pomocy In Plus

"Nie wzbraniaj się czynić dobrze potrzebującemu, jeżeli to leży w Twojej mocy" - Przypowieści Salomona: 3,27.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, wyjścia z trudnej sytuacji lub widzisz kogoś w potrzebie, jeśli sam chcesz pomagać skontaktuj się ze mną: Agnieszka Nienartowicz: 792 73 01 28. Pomagamy ludziom, aby mieli możliwość godnego i szczęśliwego życia.

Grupa młodzieżowa

Jesteśmy grupą młodych ludzi zapalonych do podążania za Jezusem, stawiania kroków wiary, studiujących i uczących się Słowa Bożego, nieustannie chwalących Boga, doświadczających Jego obecności, widzących Jego działanie oraz nieustannie dziękujących za Kościół w którym jesteśmy.