Nadchodzące wydarzenie

Spotkanie Kościoła, 29 września 2016, godz. 19:00

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania /Mt 22:37-39/ i /Mt 28:19-20/ obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Czytaj całość→

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Czytaj całość→

Na Twoje słowo - cykl nauczań w dziedzinie uczniostwa

17 sierpnia 2016

Uczeń to ktoś, kto słucha i wykonuje słowo nauczyciela. Naszym Panem i nauczycielem jest Jezus Chrystus, więc chcemy słuchać co mówi Jezus i wdrażać Jego naukę w nasze życie. To sens prawdziwego uczniostwa. Dlatego, już od września zapraszamy w każdą niedzielę na nowy cykl nauczań w temacie uczniostwa zatytułowany Na Twoje Słowo.

Przyjdź, posłuchaj, zastosuj.

Nabożeństwo 25.09.2016 - Cykl: Na Twoje Słowo. Cz.4

27 września 2016

Nabożeństwo 18.09.2016 - Cykl: Na Twoje Słowo. Cz.3

20 września 2016

Nabożeństwo 11.09.2016 - Cykl: Na Twoje Słowo. Cz.2

13 września 2016

Konferencja dla kobiet, Częstochowa, 03.09.2016

7 września 2016

Cytat Biblijny

Bo kto by chciał życie swoje zachować, utraci je, a kto by utracił życie swoje dla mnie, odnajdzie je. Mt 16:25

Nasze służby

Pastor

Urodziłem się w roku, gdy dokonał się podbój księżyca przez człowieka. To, co wydawało się niemożliwe, w tamtym czasie nabrało realnych kształtów. Pojawiła się myśl, że człowiek może wszystko. Każda przeszkoda, która ogranicza człowieka dzisiaj, jutro zostanie przez niego pokonana! Czy rzeczywiście tak jest?

Grupa uwielbienia

Uwielbiamy Boga grając na instrumentach i śpiewając

Grupa dziecięca

Dzieci są darem Pana. Bóg błogosławi nas dając nam dzieci. My z kolei, chcemy błogosławić nasze pociechy. Dlatego specjalnie dla nich prowadzimy w niedzielę szkółkę, gdzie nauczamy je prawd wiary. Pragniemy, aby od najmłodszych lat słyszały kim dla nich jest Jezus. Dzieci są podzielone na grupy wiekowe i dla każdej z nich przygotowujemy ciekawe lekcje biblijne I zabawy.

Poradnictwo rodzinne

Zapraszamy Cię do skorzystania z poradnictwa rodzinnego, którego celem jest: poradnictwo przedmałżeńskie, poradnictwo małżeńskie, pomoc w nawiązywaniu zdrowych relacji, poradnictwo rodzinne, pomoc w relacjach rodzic - dziecko oraz poradnictwo indywidualne.

Służba Pomocy In Plus

"Nie wzbraniaj się czynić dobrze potrzebującemu, jeżeli to leży w Twojej mocy" - Przypowieści Salomona: 3,27.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, wyjścia z trudnej sytuacji lub widzisz kogoś w potrzebie, jeśli sam chcesz pomagać skontaktuj się ze mną: Agnieszka Nienartowicz: 792 73 01 28. Pomagamy ludziom, aby mieli możliwość godnego i szczęśliwego życia.

Grupa młodzieżowa

Jesteśmy grupą młodych ludzi zapalonych do podążania za Jezusem, stawiania kroków wiary, studiujących i uczących się Słowa Bożego, nieustannie chwalących Boga, doświadczających Jego obecności, widzących Jego działanie oraz nieustannie dziękujących za Kościół w którym jesteśmy.